Канал RATATA

Проект, який увірвався на простори YouTube та зібрав свої перші мільйони переглядів та підписників вже через три місяці після запуску.

start
ІСТОРІЇ ВІД КОЛЕГ

Про команду RATATA

stories

Реназ

Режисер

Я працюю у компанії вже більше 2-ох років. Спершу я прийшов на вакансію помічника режисера. Мені було дуже цікаво працювати на майданчику, але у мене вже на цьому етапі було багато різних ідей, щодо змін чи доповнень у відео. Через якийсь час я спробував себе у ролі режисера і ось уже тривалий час працюю! Бути частиною нашої команди — це круто і надихаюче, адже кожен із нас допомагає робити ролики цікавішими та смішними.

stories

Ната

Керівник відділу дизайну

Десь глибоко в душі я знала, що в мені живе дизайнер, але навіть подумати не могла, що керуватиму цілим відділом дизайну. Коли я прийшла на роботу в нашу компанію, я починала з роботи акторкою, потім була сценаристом і допомагала вигадувати ідеї для обкладинок роликів. І уявіть собі почуття, коли твоя ідея заходить на 100 млн. Після такого успіху мені запропонували посаду дизайнера!
Кар’єрне зростання в Greative Mind – це просто, якщо ти вмієш проявляти ініціативу і бути веселим у компанії. До речі, більш позитивної та творчої обстановки, ніж тут, я не бачила. Обожнюю наш колектив усією душею та розумію, що я на своєму місці.

stories

Влад

Відеомонтажер, motion designer

Я у команді RATATA з літа 2020 року. Прийшов з іншого проекту Greative Mind і був дуже радий цьому! Приємно працювати з таким яскравим та веселим матеріалом і звичайно – у такій добрій та теплій атмосфері. Разом з колегами ми створювали власні стандарти якості, на які тепер рівняємося в роботі.
З кожним місяцем ми підвищували свою майстерність і ролики виходили все крутіші та крутіші! Сам не помітив, як навчився багатьом новим речам у процесі роботи над проектами для RATATA. Я знаю, що це не межа, попереду ще багато роботи. Мене надихає думка про те, що я можу вдосконалювати свої навички та робити якісну роботу, яку оцінять глядачі у всьому світі!

Канал RATATA
BOOM!

Вибухова суміш із життєвих історій, несподіваних поворотів сюжету та неймовірних фуд-сюрпризів.

start
ІСТОРІЇ ВІД КОЛЕГ

Про команду RATATA

stories

Яна

Менеджер проекту

Я прилетіла з модельного контракту та вирішила спробувати себе в інших творчих сферах. Знайшла кастинг на цей ютуб-канал і хотіла спробувати себе на роль актриси, але керівники нашого каналу побачили в мені здібності організатора знімального процесу для наших чудових роликів. І я справді рада працювати тут!

stories

Лера

Актриса, сценарист

Я працюю у команді RATATA BOOM! актрисою та сценаристкою вже рік.

Мені від початку подобалася позиція компанії в тому плані, що я можу не тільки отримати місце актриси, а й реалізувати свій запит щодо творчої роботи.
З дитинства я люблю вигадувати сценарії і завжди знала, що зможу реалізувати себе як актрису та сценариста. У планах на найближче майбутнє спробувати себе як режисера. Впевнена, що зможу здійснити задумане в нашому проекті!

stories

Ян

Крафтер

Я прийшов у компанію у листопаді 2020 року, працюю крафтером.
Моє основне завдання – вигадувати і своїми руками створювати великий реквізит для зйомок, продумувати зовнішній вигляд локацій. Робота мені підходить, тому що я митець і маю відповідний досвід декоратора-оформлювача.

Мені подобається стиль, у якому ми працюємо: яскраві декорації, різностороння діяльність. Завжди доводиться працювати над чимось новим та незвичайним.
Дуже допомагає в роботі те, що будь-яка людина в нашій команді готова прийти на допомогу, коли вона потрібна. Така атмосфера надихає щодня працювати з новими викликами та перемагати!

Стань учасником команди

У нашої команди так багато ідей! Ми постійно хочемо йти вперед, створювати нові канали та освоювати нові напрямки у творчості. Якщо ти маєш бажання творити, якщо всередині вирує вулкан ідей, тоді ми чекаємо саме на тебе!

Переглянути всі вакансії