Канал RATATA

Проект, який увірвався на простори YouTube та зібрав свої перші мільйони переглядів та підписників вже через три місяці після запуску.

start
ІСТОРІЇ ВІД КОЛЕГ

Про команду RATATA

stories

Реназ

Режисер

Я працюю у компанії вже більше 2-ох років. Спершу я прийшов на вакансію помічника режисера. Мені було дуже цікаво працювати на майданчику, але у мене вже на цьому етапі було багато різних ідей, щодо змін чи доповнень у відео. Через якийсь час я спробував себе у ролі режисера і ось уже тривалий час працюю! Бути частиною нашої команди — це круто і надихаюче, адже кожен із нас допомагає робити ролики цікавішими та смішними.

stories

Ната

Керівник відділу дизайну

Десь глибоко в душі я знала, що в мені живе дизайнер, але навіть подумати не могла, що керуватиму цілим відділом дизайну. Коли я прийшла на роботу в нашу компанію, я починала з роботи акторкою, потім була сценаристом і допомагала вигадувати ідеї для обкладинок роликів. І уявіть собі почуття, коли твоя ідея заходить на 100 млн. Після такого успіху мені запропонували посаду дизайнера!
Кар’єрне зростання в Greative Mind – це просто, якщо ти вмієш проявляти ініціативу і бути веселим у компанії. До речі, більш позитивної та творчої обстановки, ніж тут, я не бачила. Обожнюю наш колектив усією душею та розумію, що я на своєму місці.

stories

Влад

Відеомонтажер, motion designer

Я у команді RATATA з літа 2020 року. Прийшов з іншого проекту Greative Mind і був дуже радий цьому! Приємно працювати з таким яскравим та веселим матеріалом і звичайно – у такій добрій та теплій атмосфері. Разом з колегами ми створювали власні стандарти якості, на які тепер рівняємося в роботі.
З кожним місяцем ми підвищували свою майстерність і ролики виходили все крутіші та крутіші! Сам не помітив, як навчився багатьом новим речам у процесі роботи над проектами для RATATA. Я знаю, що це не межа, попереду ще багато роботи. Мене надихає думка про те, що я можу вдосконалювати свої навички та робити якісну роботу, яку оцінять глядачі у всьому світі!

Канал RATATA
BOOM!

Вибухова суміш із життєвих історій, несподіваних поворотів сюжету та неймовірних фуд-сюрпризів.

start
ІСТОРІЇ ВІД КОЛЕГ

Про команду RATATA

stories

Яна

Менеджер проекту

Я прилетіла з модельного контракту та вирішила спробувати себе в інших творчих сферах. Знайшла кастинг на цей ютуб-канал і хотіла спробувати себе на роль актриси, але керівники нашого каналу побачили в мені здібності організатора знімального процесу для наших чудових роликів. І я справді рада працювати тут!

stories

Лера

Актриса, сценарист

Я працюю у команді RATATA BOOM! актрисою та сценаристкою вже рік.

Мені від початку подобалася позиція компанії в тому плані, що я можу не тільки отримати місце актриси, а й реалізувати свій запит щодо творчої роботи.
З дитинства я люблю вигадувати сценарії і завжди знала, що зможу реалізувати себе як актрису та сценариста. У планах на найближче майбутнє спробувати себе як режисера. Впевнена, що зможу здійснити задумане в нашому проекті!

stories

Ян

Крафтер

Я прийшов у компанію у листопаді 2020 року, працюю крафтером.
Моє основне завдання – вигадувати і своїми руками створювати великий реквізит для зйомок, продумувати зовнішній вигляд локацій. Робота мені підходить, тому що я митець і маю відповідний досвід декоратора-оформлювача.

Мені подобається стиль, у якому ми працюємо: яскраві декорації, різностороння діяльність. Завжди доводиться працювати над чимось новим та незвичайним.
Дуже допомагає в роботі те, що будь-яка людина в нашій команді готова прийти на допомогу, коли вона потрібна. Така атмосфера надихає щодня працювати з новими викликами та перемагати!

Канал TIM TIN

Тім Тін - це проект, який зміг зосередити в собі усе найкраще, що існує в нашій компанії: багатий досвід, найсміливіші ідеї та найталановитіших людей. Цей проект зробив YouTube-зірками наших акторів, дав широкий простір для творчого розвитку нашим креаторам, та потужний поштовх до кар’єрного росту усій команді. Тім Тін - це проект, який своєю появою в нашій компанії народив абсолютно новий напрямок контенту, який ми усі полюбляємо та щодня створюємо із задоволенням!

start
ІСТОРІЇ ВІД КОЛЕГ

Про команду TIM TIN

stories

Аліна

Художній керівник

Спочатку я прийшла в компанію на позицію помічника керівника, але згодом мені запропонували спробувати себе у написанні сценаріїв. Я написала декілька сценаріїв під ролики і закохалась в цю справу. Але на цьому ми не зупинились! Далі, прокачавши свої навички в якості помічника керівника та сценариста, мені запропонували позицію художнього керівника цілого проекту, я не могла в це повірити, але це дійсно було так! Я досі тут працюю!

Раніше я навіть подумати не могла, що мені таке під силу, але Greative mind побачили в мені потенціал, про який я навіть не здогадувалась!

Я не очікувала, що в компанії у мене буде настільки стрімке зростання і переді мною відкриється справжній світ насичених емоцій та цікавого робочого процесу, але в мені побачили потенціал, натхнення та працелюбство, що дуже цінується в компанії, я відчуваю, що потрібна тут! Зараз я дійсно ходжу на роботу як на свято і насолоджуюсь кожним днем з командою!

stories

Дмитро

Головний режисер

Я прийшов в компанію з телебачення в 2019 році. Ютюб в геометричній прогресії почав завойовувати медіапростір, потрапити в це таємниче середовище виявилось цікавим поворотом в житті, але легко не було.

Зараз в Greative mind працює не один десяток людей, а колись це був невеличкий колектив і працівники мали виконувати безліч різнопланових функцій. Кожен ролик ставив перед нами нові оригінальні завдання, ми багато експериментували, щоб втілити сценарний задум у життя.

Робота в Greative mind значно розширила спектр моїх професійних навичок, багато “сплячих” талантів прокинулись і стали в нагоді: знадобилось і давнє захоплення металевою скульптурою, і навички по електриці, навіть перша економічна освіта.
Звісно мені дуже допоміг досвід роботи на багатьох різнопланових проектах на ТБ та друга вища освіта, здобута в театральному ВНЗ, але я б не пропрацював би в Greative mind і місяця, якби не навчався постійно новому, не адаптувався під нові умови роботи і не шукав би нові оригінальні рішення.

Мені довелось попрацювати на всіх каналах компанії Greative mind, у відкритті декількох з них я приймав безпосередню участь. Кожен канал неповторний і з кожним пов’язані приємні спогади, які об’єднуються загальним знаменником- чудовим колективом однодумців і друзів, для яких робота-це місце творчої реалізації.

stories

Владлена

Керівник відділу дизайну в 2 проектах

До роботи з Greative mind я пробувала себе у багатьох сферах і працювала в дуже різних компаніях. Працювала навіть хостес. Але я ніде не могла реалізувати свої творчі здібності та повністю розкрити свій потенціал — зіштовхувалась з жорсткими рамками, шаблонним мисленням, я усюди почувалася не на своєму місці та навіть відчувала, що рухаюсь не вперед, а назад.

Я випадково побачила вакансію дизайнера в інсті, відгукнулася, зробила тестове завдання для цієї компанії. Я була дуже здивована, коли мене запросили спробувати свої сили на наступних етапах! Я не тільки стала частиною Greative mind, а й отримала шанс розвиватися, вчитися новому та прокачувати свої скіли разом з командою — за ці роки я виросла до керівника відділу дизайну спочатку в одному, а потім й у двох проектах! А зараз ми готуємо до запуску новий проект, в якому я також займу керівну посаду.

Greative mind дає унікальний шанс для розвитку творчим людям та підтримує на кожному етапі.
Тепер я знаю, що не потрібно здаватись та опускати руки! Кожен може здійснити свою мрію — головне не зупинятись!

Стань учасником команди

У нашої команди так багато ідей! Ми постійно хочемо йти вперед, створювати нові канали та освоювати нові напрямки у творчості. Якщо ти маєш бажання творити, якщо всередині вирує вулкан ідей, тоді ми чекаємо саме на тебе!

Переглянути всі вакансії