Привіт!

Якщо ти зайшов на цю сторінку, то перший крок для того, щоб бути у нашій творчій команді, вже зроблено!

Хороших людей має бути багато! Особливо, якщо йдеться про роботу у крутій міжнародній компанії. Ми ростемо швидко і постійно потребуємо нових людей, які так само, як і ми – greative mind.

start

Є питання? Ми на зв'язку

Ми пропонуємо спілкування у форматі листування для того, щоб уся надана інформація залишалася у тебе під рукою!

Цікаво дізнатися, як приєднатися до нашої команди?

Ми розробили свої методи пошуку та відбору, за якими нам вже вдалося знайти крутих дівчат та хлопців: талановитих, ініціативних, бажаючих творити та реалізовувати свої вміння, а не «просто ходити на роботу».

Вибирай цікаву тобі вакансію, натисни на неї і ти знайдеш поетапну інформацію про те, як розпочати співпрацю.

interesting
Питання та відповіді

Faq

 • faq

  1. Як подати заявку на вакансію?

  Натисни кнопку «Відгукнутися» та заповни заявку, яку ми розглянемо.

 • faq

  2. Як відбувається процес працевлаштування?

  Надсилай нам заявку через сайт. Далі ми призначимо співбесіду або надішлемо тестове завдання (залежить від вакансії). Після перевірки тестового завдання та розгляду результатів співбесіди нам потрібен час на прийняття рішення. Як тільки ми ухвалимо позитивне рішення щодо твоєї кандидатури, ми одразу зв'яжемося з тобою. У разі успішного проходження обох етапів ми запропонуємо тобі розпочати пробний період роботи в нашій компанії! Докладно порядок проходження етапів по позиції, що цікавить тебе, ти можеш подивитися на сторінці кожної з вакансій.

 • faq

  3. Чи оплачується пробний період?

  Так! Якщо ти проходиш відбір за тестовим завданням та співбесідою, ми запропонуємо тобі індивідуальні умови для проходження пробного періоду роботи.

 • faq

  4. Чи можу я віддалено працювати?

  Так. У нашій компанії є вакансії, що передбачають віддалений режим роботи.

 • faq

  5. Чи можу я працювати, якщо мешкаю не в Києві?

  Можеш, якщо тебе цікавить віддалена вакансія. А якщо ти хочеш переїхати до Києва, щоб працювати з нами, то ми з радістю тебе приймемо.

 • faq

  6. Чи можу я працювати, якщо не маю досвіду в медіа сфері?

  Так. Ми готові розглянути та прийняти в компанію людину без досвіду роботи. Для нас ключові показники при виборі співробітника – це бажання та вміння швидко навчатися, ініціативність та робота на результат! А якщо ти ще й талановитий, то чому ми ще не працюємо разом?

 • faq

  7. Чи є інші пропозиції для мене, якщо я не бачу відповідних вакансій на сайті?

  Так. Заповни форму зворотнього зв'язку, яку знайдеш трохи нижче або напиши нам листа у вільній формі на пошту greativemindwebsite@gmail.com

Не знайшов вакансію, про яку мрієш?

Ти можеш розповісти нам про себе, заповнивши форму. Після чого ми зв'яжемося з тобою, як тільки в компанії відкриються відповідні вакансії, а можливо, ми побачимо в тобі потенційного співробітника вже зараз! Швидше заповнюй форму нижче!

Заповнити форму