БІЛЬШЕ, НІЖ РОБОТА

Співробітники з Greative Mind розповідають про свій досвід у команді

ПЕРЕГЛЯНЬ ВІДЕО

about
З ЧОГО ВСЕ РОЗПОЧИНАЛОСЯ

ІСТОРІЯ GREATIVE MIND

history

Як і всі стартапи, ми розпочинали з кількох людей та ідеї. Навіть не ідеї, а ВИКЛИКУ! Ми загорілися думкою створювати найяскравіший і видовищний контент для YouTube і робили все можливе і неможливе для цього.

history

На сьогодні ми є міжнародною компанією, яка працює з акторами, сценаристами, режисерами, крафтерами, дизайнерами, копірайтерами, перекладачами, моушн дизайнерами та багатьма іншими талановитими людьми з Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

history

Дуже швидко наші проекти полетіли вгору з космічною швидкістю: ми шукали та знаходили креативних людей з усієї країни та давали можливість творити, самовиражатися, розвиватися у рамках наших проектів.

history

Ми отримали 80 нагород від YouTube! Серед яких 2 діамантові, 15 золотих та 63 срібні відзнаки. Всього за декілька років ми відкрили понад 80 каналів, наші відео переглянули понад 30 мільярдів разів, і ця цифра з кожним місяцем зростає на 1 мільярд! Наші канали виходять 17-ма мовами світу. Тепер ти розумієш, чому робота для нас – це захоплення!

Наша команда

team team team
team team team
team team team
ЧОМУ ПРАЦЮВАТИ В GREATIVE MIND - ЦЕ МРІЯ ТВОРЧОЇ ЛЮДИНИ?

З НАМИ ТИ МОЖЕШ ОТРИМАТИ:

get

СТАРТ КАР'ЄРИ В МІЖНАРОДНІЙ КОМПАНІЇ І РОЗВИТОК У ТВОРЧІЙ СФЕРІ З НУЛЯ

Ми побудували власну систему відбору людей, у якій головне не досвід, а талант та старанність. Не так важливо, де ти працював раніше, важливо, наскільки ти відкритий до нових ідей і як швидко навчаєшся. Ми навчаємо нових співробітників за спеціальною інтенсивною методикою, яка у найкоротші терміни дає максимальний результат!

get

ВІДДАЛЕНУ РОБОТУ В КОМФОРТНИХ УМОВАХ

У нас в компанії є вакансії, що передбачають роботу у віддаленому режимі. Супер рішення для любителів поринути в роботу, лежачи на дивані, сидячи в улюбленому кафе або парку.

get

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД РОБОТИ, РОЗШИРИТИ ВЛАСНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

У Greative Mind є прекрасна можливість не просто проявити себе творчо на тій чи іншій посаді, але й відкрити ті межі, про які ти раніше не здогадувався. Вже кілька років ми користуємося власною системою індивідуального підходу до кожного співробітника. Ця система дозволила нам бути висококваліфікованими спеціалістами в своїй сфері та розпізнавати у колег нові таланти, які в подальшому успішно застосовуємо у роботі.

get

З НАМИ ТИ ЗМОЖЕШ ШВИДКО ПОБУДУВАТИ КАР'ЄРУ!

Все просто: ти класно працюєш, докладаєш зусиль, отримуєш крутий результат. За рахунок твого особистого внеску у загальну справу компанія швидко росте, а разом із нею ростеш і ти. Ми зацікавлені у розвитку кожного!

get

МИ ГАРНО ОПЛАЧУЄМО ГАРНО ВИКОНАНУ РОБОТУ!

Одне з наших правил: художник НЕ повинен бути голодним! Ми хочемо, щоб зусилля та старання наших співробітників приносили їм відчутну нагороду, тому розробили спеціальну систему бонусів за успішні проекти.

ПОДОБАЄТЬСЯ? ПОДИВИСЬ, ЯКІ ВАКАНСІЇ ЗАРАЗ ВІДКРИТІ В НАШІЙ КОМПАНІЇ!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ВАКАНСІЇ
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Faq

 • faq

  1. Як подати заявку на вакансію?

  Натисни кнопку «Відгукнутися» та заповни заявку, яку ми розглянемо.

 • faq

  2. Як відбувається процес працевлаштування?

  Надсилай нам заявку через сайт. Далі ми призначимо співбесіду або надішлемо тестове завдання (залежить від вакансії). Після перевірки тестового завдання та розгляду результатів співбесіди нам потрібен час на прийняття рішення. Як тільки ми ухвалимо позитивне рішення щодо твоєї кандидатури, ми одразу зв'яжемося з тобою. У разі успішного проходження обох етапів ми запропонуємо тобі розпочати пробний період роботи в нашій компанії! Докладно порядок проходження етапів по позиції, що цікавить тебе, ти можеш подивитися на сторінці кожної з вакансій.

 • faq

  3. Чи оплачується пробний період?

  Так! Якщо ти проходиш відбір за тестовим завданням та співбесідою, ми запропонуємо тобі індивідуальні умови для проходження пробного періоду роботи.

 • faq

  4. Чи можу я віддалено працювати?

  Так. У нашій компанії є вакансії, що передбачають віддалений режим роботи.

 • faq

  5. Чи можу я працювати, якщо мешкаю не в Києві?

  Можеш, якщо тебе цікавить віддалена вакансія. А якщо ти хочеш переїхати до Києва, щоб працювати з нами, то ми з радістю тебе приймемо.

 • faq

  6. Чи можу я працювати, якщо не маю досвіду в медіа сфері?

  Так. Ми готові розглянути та прийняти в компанію людину без досвіду роботи. Для нас ключові показники при виборі співробітника – це бажання та вміння швидко навчатися, ініціативність та робота на результат! А якщо ти ще талановитий, чому ми ще не працюємо разом?

 • faq

  7. Чи є інші пропозиції для мене, якщо я не бачу відповідних вакансій на сайті?

  Так. Заповни форму зворотнього зв'язку, яку знайдеш трохи нижче або напиши нам листа у вільній формі на пошту greativemindwebsite@gmail.com