blog

Знаєте, про що найчастіше запитують, коли проходять відбір на ту чи іншу вакансію? Розповідаємо: “Що це за система відбору у Вас така?”, “Чому так багато тестів?”

Насправді питань набагато більше, але давайте в цілому розберемося, як ми працюємо, коли справа стосується кадрів і предметно ознайомимося із системою тестових завдань.
Якщо Вас вже зараз зацікавила якась вакансія на сайті, Ви можете зайти на її сторінку, прочитати опис та побачити поетапно розписану систему відбору на цю вакансію.
Найчастіше перші два етапи – це співбесіда та тестове завдання.

З співбесідою все зрозуміло – це класика: ми хочемо поспілкуватися особисто та зрозуміти Ваш характер, темперамент, відчути Вашу енергетику. Все це безперечно важливо.
А навіщо тоді тестові завдання, якщо людина подобається на співбесіді? Справа в тому, що в багатьох вакансіях функціонал специфічний, наприклад, потрібно шукати товари в інтернеті за актуальними для нас запитами: рідкісні іграшки, величезні декоративні товари, карнавальні костюми, перуки кучеряві, але не кудлаті і не клоунські і щоб гарненько, розумієте? Адже працювати в цьому напрямку потрібно щодня і цілий день. Тому ми розробляємо тестові завдання для кожної вакансії, де це необхідно, і просимо Вас поринути в атмосферу, з якою доведеться зіткнутися, якщо Ви хочете працювати з нами. Коли людина виконує тест, ми бачимо, як вона впоралася із завданням, у які терміни, наскільки уважно читала завдання та чи врахувалися усі наші побажання. Взагалі, чи стала людина виконувати цей тест. Адже якщо хтось отримав завдання і зрозумів, що не бажає цілий день займатися тим, про що ми просимо у тз, то який сенс взагалі для цієї людини та для нас проводити співбесіду?

До речі, ми даємо тестові завдання не з усіх вакансій. Наприклад, стилістів, бутафорів, аранжувальників та деяких інших фахівців ми не просимо виконувати тести, а обмежуємось співбесідою та/або оцінкою портфоліо.
Якщо нам сподобається, як Ви виконали тестове завдання, ми запросимо Вас на оплачуваний тестовий день і попросимо вже за гроші виконати інші завдання, які можуть стати Вашими постійними робочими завданнями, якщо ми розпочнемо повноцінну співпрацю.

За кілька таких оплачуваних тестових днів ми, а головне – Ви вже точно зрозумієте: чи цікаво нам продовжувати.
Ми щиро хочемо дати роботу тим, кому вона дійсно буде цікава, тим, хто з квітковим настроєм розпочинатиме свій робочий день і радітиме кожному виконаному завданню так само, як і новим робочим квестам.

Ми обов’язково продовжимо розповідь про систему відбору персоналу у майбутніх статтях. Якщо є питання – пишіть у месенджери, ми відповімо.

Любимо вас!

Повернутись до новин

Стати учасником команди

У нашої команди так багато ідей, ми постійно хочемо йти вперед, створювати нові канали та освоювати свіжі напрямки у творчості! Якщо ти гориш бажанням творити, якщо всередині вирує вулкан ідей, ми чекаємо на тебе!

Дивитись всі вакансії