Наші канали стають ближчими до своїх глядачів

blog

Вже кілька місяців канали RATATA та RATATA BOOM! підривають YouTube. Не було й місяця, щоб відео наших каналів не були на перших сторінках рекомендацій.

Так, успіх окриляє, але є у нас таке правило: хочеш бути завжди в топі – не розслабляйся, особливо коли ти на піку успіху. Нам було важливо зрозуміти куди, а головне – як нам рухатися далі.

Ми знали, що наші канали переглядають практично у всіх країнах світу, де доступний YouTube, але що ж зробити, щоб стати ближчими до своїх глядачів у кожній із цих країн?

Ну звичайно! Раз у нашому прекрасному світі люди говорять різними мовами, RATATA та RATATA BOOM! теж заговорять 18-ма мовами світу!

Далі була кропітка та цікава робота, пошуки нових співробітників, розробка бізнес-процесів. Проте вже через місяць після того, як канали стали поліглотами, ми побачили різкий стрибок популярності!

Потім були обійми та інші атрибути роботи у дружньому та веселому колективі.
Але ви пам’ятаєте: ми не розслаблюємося, ми піднімаємось вище.

Повернутись до новин

Стати учасником команди

У нашої команди так багато ідей, ми постійно хочемо йти вперед, створювати нові канали та освоювати свіжі напрямки у творчості! Якщо ти гориш бажанням творити, якщо всередині вирує вулкан ідей, ми чекаємо на тебе!

Дивитись всі вакансії